PP oluklu plastikten üretilmektedir. Oluklu plastik stand istenilen ölçüde ve tasarımda üretilmektedir. Plastik stand üzerine yapılacak baskılar baskının renk sayısına göre farklı makinelerde yapılmaktadır. Birden çok renk basılacak plastik standlar için dijital baskı yapmaktayız. Dijital baskının yanı sıra serigrafi baskı parkurumuzda mevcuttur. Plastik oluklu stand genellikle 3 mm kalınlığında kullanılır. Taşıyacağı ağırlığa göre plastik kalınlığı arttırılmaktadır.

Var olan ebat ve renklerdeki ürünlerin yanı sıra, müşterimizin isteği doğrultusunda çeşitli ebat ve renklerde tasarım yapan Elit Kartonplast sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. PP plastik oluklu plastik karton ve diğer kıyaslanacak ürünle göre çok daha fazla dayanıklı vede dikkat çeken bir üründür. Üzerine yapılacak seriğrafi baskı kesinlikle aşınmaz ve yıpranmaz. Hava şartlarından etkilenmemektedir.
Var olan ebat ve renklerdeki ürünlerin yanı sıra, müşterimizin isteği doğrultusunda çeşitli ebat ve renklerde tasarım yapan Elit Kartonplast sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.