Oluklu plastik mermer kutusu istenilen renkte ve tasarımda üretilmektedir. Genellikle beyaz renkte üretilen mermer kutuları tercihen 2mm ile 3mm kalınlığında üretilir. Plastik mermer kutusu imalatında Elit Kartonplast piyasada önemli bir yer edinmiştir, müşterilerin taleplerini seri bir şekilde tedarik ederek çalışmaya devam etmektedir. Plastik mermer kutusu ihracat yapan firmaların tercih ettiği bir ürün olmuştur. Oluklu plastikten üretilen ürün üst üste istiflendiğinde kesinlikle deforme olmaz. Mermer ambalaj üzerine isteğe bağlı olarak logo, yazı vb. görseli serigrafi baskı yapmaktayız. Plastik mermer kolisi gün geçtikçe günümüz piyasasında yaygın bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir.
Her üründe olduğu gibi bu ambalaj kutusu ürüne yenilik ve zarafet katmaktadır. Yurt dışı ihracat yapan firmalar yüksek oranlarda kullanmaktadır. Oldukça dayanıklı bir üründür. Genel olarak kendiliğinden katlanmalı olarak imal edilmektedir.

Var olan ebat ve renklerdeki ürünlerin yanı sıra, müşterimizin isteği doğrultusunda çeşitli ebat ve renklerde tasarım yapan Elit Kartonplast sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.