FİRMA PROFİLİ

Plastik sektöründe 12 sene önce Kayseri’de başlayan maceramız , ELİT KARTONPLAST olarak , İstanbul İstoç ‘da polipropilen ve policarbon malzemeler başta olmak üzere hizmet vermektedir. Ambalaj, paketleme, otomotiv, kırtasiye, mermercilik, beyaz eşya, inşaat, mobilya, çiçekçilik, tarım, sera, reklam ve gemicilik sektörleri ayrıca tasarım gücüne bağlı olarak daha da geniş bir yelpazede birçok sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilen üretim ağımız, firmaların ihtiyaçlarını, yüksek kaliteyi ilke edinmiş eleman ve makine parkurları ile en kısa sürede karşılamaktadır. Sektörün plastik kutu ,plastik koli ve plastik ambalaj konusunda nelere ihtiyacı olduğunu tam olarak kavramış ve her türlü çözümü üretebilen nitelikli ve uzman kadromuz ile tasarım gücümüzü birleştirip sizlere sunmaktayız.

HEDEFİMİZ

Firmamız günümüz piyasasında ,plastik kutu , plastik koli ve plastik ambalaj sektöründe devamlılığı sağlamak adına , her türlü alanda kendini devamlı yenilemek ve bunun tabii şartı olarak kalitemizi ürün ve hizmet bazında yükseltmek ,ürün yelpazemizi günden güne artırarak bu paralelde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır.
Özetle hedefimiz; kalitemizi devamlı yüksek tutarak, en kısa zamanda ve en uygun koşullarda müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Günümüz dünyasında plastik ambalajın yeri ve önemi giderek artmaktadır ve bu talep doğrultusunda , sektör de kendini devamlı yenilemektedir. Bütün bunların bilincinde olan firmamız da bu konuda modern makine parkurları, deneyimli kadroları ve bunun sonucu olarak en ilginç tasarımları ile her türlü rekabete girebilecek bilgi ve donanıma sahiptir.
Dolayısıyla : her geçen gün kendini yenileyen firmamızın vizyonu ;plastik kutu, plastik koli ve plastik ambalaj sektöründe kalıcı ve söz sahibi olmaktır.

İYİ BİR AMBALAJ ; HER ÜRÜNE KALİTE , ZERAFET , İNCELİK VE GÜZELLİK KATAR…

Referanslarımız