Oluklu plastik arşiv kutusu istenilen her renkte, her daim gramajı, rengi ve yoğunluğu stabil bir şekilde üretilmektedir. Genellikle mavi renkte kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak yüksek adetli ve sürekli alımlarda firmaya ait logolu etiket üretilmektedir. Plastik arşiv kutuları genel olarak ofis ortamında ve arşivlemede kullanılmaktadır. Oluklu plastik levhadan üretilmiştir. Oluklu plastik levha minimum 2 mm den başlayarak istenilen kalınlıkta üretmekteyiz.

Plastik oluklu arşiv kutusu Türkiye genelinde 2,5 mm olarak kullanılmaktadır. Standart ebatlar: (29*40*9) , (29*36*10) , (24*32*9), (24*32*5), 1000 ‘lik ve 500 ‘ lük.

Neden oluklu arşiv kutusu kullanılmalı?

Ürünün hafif ve dayanıklı olması, nemden, sudan, güneş ışınlarından, soğuktan vb. şartlardan kesinlikle etkilenmemesi ve aynı zamanda hoş bir görünüme sahip olması bunların yanı sıra en büyük etken uygun fiyata tüketiciye sunulması oluklu arşiv kutusunu yaygınlaştırmış ve kullanılabilir bir hale getirmiştir. Plastik arşiv kutusu gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmaya ve kullanım alanını genişletmeye devam etmektedir. Fotoğraflarını görmüş olduğunuz arşiv kutuları ölçüleri standart ölçülerdir. İstediğiniz ölçüde üretimimiz mevcuttur. İsteğe bağlı olarak tamamı veya sadece logo gibi görseller ürünün üzerine serigrafi baskı ile yapılmaktadır.

Var olan ebat ve renklerdeki ürünlerin yanı sıra, müşterimizin isteği doğrultusunda çeşitli ebat ve renklerde tasarım yapan Elitt Kartonplast sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.